Hakkımızda

2010 yılıında kurulan KADIGİL  Gayrimenkul, nitelikli ve tecrübeli kadrosu ile pazarlama ve satış alanlarında geçmişten gelen uzmanlığını geleceğe taşımayı ve Gayrimenkul sektöründe Türkiye'nin lider şirketi olmayı hedeflemektedir.

Sanayi arazileri, sanayi fabrikaları, arazi geliştirme, yatırımlık araziler, sanayi depolama, ticari araziler üzerinde çalışmalar yapan Kadıgil, Osmangazi köprüsünden başlayarak, Yavuz sultan selim köprüsüne kadar uzanan bölgede çalışmalarına ağırlık vermektedir.

Fark Yaratıyoruz...

Havadan fotoğraf ve video desteğiyle müşterilerimize keşif öncesinde en detaylı haliyle sunum yapıyoruz! Kocaeli satılık arsa, satılık arazi danışmanlık hizmetlerimizle öncü olmaya devam ediyoruz.

Tepecik Bölgesi Önem Kazanıyor

Kocaeli bölgesinde, özellikle İstanbul’un genişlemesi, yeni yolların yapımıyla değer kazanmaya devam eden Tepecik bölgesinde yatırımlık arazi konusunda uzman kadromuzla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Değer Katıyoruz

2010 yılıında kurulan KADIGİL Gayrimenkul, nitelikli ve tecrübeli kadrosu ile pazarlama ve satış alanlarında geçmişten gelen uzmanlığını geleceğe taşımayı ve Gayrimenkul Danışmanlık sektöründe Türkiye’nİn lider şirketi olmayı hedeflemektedir.