Profesyonel ekibimizle sizlerin, kazanç noktanız olmaya devam ediyoruz...

KOCAELİ BÖLGESİNDE YATIRIMLIK ARAZİ KONUSUNDA UZMANIZ

Nitelikli ve tecrübeli kadrosu ile pazarlama ve satış alanlarında geçmişten gelen uzmanlığını geleceğe taşımayı ve Gayrimenkul sektöründe Türkiye’nİn lider şirketi olmayı hedeflemektedir.

we are
we are
we are

Alım ve Satım işlemleri öncesinde mutlaka gerekli analizleri yapıyoruz, siz değerli müşterilerimiz her zaman önceliğimizdir.

Bize Ulaşın

Neden Kadıgil

Değer Katıyoruz

2010 yılıında kurulan KADIGİL Gayrimenkul, nitelikli ve tecrübeli kadrosu ile pazarlama ve satış alanlarında geçmişten gelen uzmanlığını geleceğe taşımayı ve Gayrimenkul sektöründe Türkiye’nİn lider şirketi olmayı hedeflemektedir.

Marmara Bölgesinde Yatırımlık Arazi Konusunda Uzmanız

Nitelikli ve tecrübeli kadrosu ile pazarlama ve satış alanlarında geçmişten gelen uzmanlığını geleceğe taşımayı ve Gayrimenkul sektöründe Türkiye’nin lider şirketi olmayı hedeflemektedir.

Kocaeli Bölgesinin En Güçlü Markasıyız

Sanayi arazileri, sanayi fabrikaları, arazi geliştirme,  yatırımlık araziler, sanayi depolama, ticari araziler üzerinde çalışmalar yapan Kadıgil, Osmangazi köprüsünden başlayarak, Yavuz sultan selim köprüsüne kadar uzanan bölgede çalışmalarına ağırlık vermektedir.

Tepecik Bölgesi Önem Kazanıyor

Bölgenin önemli noktalarından Osmangazi köprüsü, Yılport limanı ve silikon vadisine Tepecik bölgesinde yer alan arazilerimiz 12 km uzaklıktadır. Osmangazi köprüsü çıkışından yeni yapılan viyadüklerle Tepecik bölgesine ulaşım 5 dakikada sağlanabilecektir.

BİZ SİZİ ARAYALIM

Gayrimenkul ile ilgili taleplerinizi bize yazın, size geri dönüş yapalım.

Size Hangi Konuda Yardımcı Olalım ?

Adınız Soyadınız:

Telefon Numaranız:

E-Posta Adresiniz:

Talebiniz:

Gönder